Wojsko ukraińskie gotowe najechać Polskę

Trzeba natychmiast zamknąć i zabezpieczyć granicę z Ukrainą

Poniżej link do przesłania wideo Elektorskiego Prezydenta Polski do polskich mężczyzn o obronę Polski. Proszę pobierać i kolportować i upubliczniać wszędzie gdzie się da:

https://mega.nz/file/Rx4EGb5T#P9OE_lP4tpm9b9Rz5XMzEcSKj2QqNjmSm8YQL8Bk_v4

 

PREZYDENT ELEKTORSKI

Rzeczypospolitej Polskiej

Teresa Garland

 

 

 

Ul. Żwirki i Wigury 13a, Skr.poczt. 88

32-050 Skawina (Polska)

Tel. +48 697 357 009

tymczasowaradastanu2019.wordpress.com

RZECZPOSPOLITA POLSKA      

 

 

 

DP0048 2021 12 10                                                                                   Dz.U. od 16 IX 2021r. poz. 22                     DEKRET NR 22

PREZYDENTA ELEKTORSKIEGO

R Z E C Z Y P O S P O L I T E J   P O L S K I E J

ws natychmiastowego zamknięcia granicy polsko-ukraińskiej

 

 • 1

Tym dekretem informuję, iż w dniu 16 września 2021 roku, zostałam wybrana Elektorskim Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Moja funkcja jest w pełni legalna. Potwierdzona Dekretem Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego nr 13 z dnia 16 IX 2021r. potwierdzającym status uzyskania funkcji elektorskiego Prezydenta Polski. Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych został o tym poinformowany.

 • 2

W związku z tym, iż istnieje realna możliwość z prawdopodobieństwem równym 100 zaatakowania państwa polskiego w najbliższych dniach lub tygodniach przez wojska ukraińskie, które doposażone przez ŻydoAmerykanów możliwe że czekają już tylko na rozkaz do zaatakowania Południowej Polski w celu zajęcia województwa podkarpackiego i utworzenia na jego terenie żydowskiego państwa Polin.

 • 3

Na zasadzie przepisu art.79 § 2 konstytucji z dnia 23 kwietnia 1935 roku i Dekretu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 listopada 1939 r. o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych oraz na zasadach praw Suwerena, obowiązków i wolności obywatelskich zagwarantowanych w Konstytucji z 1997r.

W związku z zaistniałą sytuacją, wydaję Dekret

ws NATYCHMIASTOWEGO zamknięcia granicy polsko-ukraińskiej

 • 4

Wzywam wszystkie Wojska Pogranicza do natychmiastowego zabezpieczenia i zamknięcia granic z Ukrainą oraz przygotowania terenu pod budowę płotów na granicy polsko-ukraińskiej.

 • 5

Niniejszy Dekret wchodzi w życie w dniu jego podpisania tj. w dniu 10 XII 2021r.

Jeszcze Polska nie zginęła!

Teresa Garland - Prezydent Elektorski Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego,

 Polska, dnia 10 grudnia 2021r.,

Prezydentka

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2

liczba ocen: 3

 • Przesłanie można obejrzeć też tu:

  https://www.cda.pl/video/93067084e

  • @Prezydentka#Przesłanie można obejrzeć też tu:

   Teresa Garland , to akurat jest prawda . Salute .

 • Autorka

  Proszę ludzi nie straszyć. Zamierzam się osiedlić w tamtych stronach.

  • @Asgard#Autorka

   Nie trzeba byś prorokiem żeby wiedzieć że jeśli USA zamierzają wywołać wojnę w Europie to nie zrobią tego

   "własnoręcznie" ale posłużą się Polakami którzy ramię w ramię z ukraińskimi braćmi będą odpierali rosyjski atak na niepodległą Ukrainę.Jest też do przewidzenia że jeśli tak się stanie to że obydwa podmioty dostaną w skórę a wtedy Ukraińcy o klęskę oskarżą Polaków a Polacy Ukraińców.Wzajemne oskarżenia obudzą wzajemne resentymenty i szybko przejdą w fazę zbrojną.A ponieważ armia ukraińska jest silniejsza i sprawniejsza od Polskiej to może się to skończyć różnie.

   • @ikulalibal#Asgard#Autorka

    Faktycznie aby to wiedzieć nie trzeba być prorokiem.

    Prorok podałby więcej szczegółów i dokładniej określił czas zdarzeń.

    Jest bowiem mały szczegół, który nie pozwoli na taki scenariusz w najbliższej przyszłości. Otóż atak Ukrainy na Polskę byłby atakiem na kraj NATO a Ukraina wiąże swoją przyszłość z USA . Musiałoby się coś odwrócić na Ukrainie o 180 stopni.

    • @Asgard#ikulalibal#Asgard#Autorka

     //Prorok podałby więcej szczegółów i dokładniej określił czas zdarzeń. //     Chyba pochodzi pani z innej przestrzeni kulturowej.Bo w naszej prorocy są synonimem mglistości,braku precyzji,dwuznaczności.Coś w rodzaju:jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go nie ma to pod koniec listopada pada albo nie pada.

     Zna pani jakiegoś proroka który został zapamiętany z powodu jasnego i precyzyjnego przekazu? Bo ja nie znam.     // Ukraina wiąże swoją przyszłość z USA //     Ktoś im tego szczęścia żałuje? Niech sobie wiążą na zdrowie.Byle tylko na ich terytorium nie było NATO-wskiej infrastruktury wojennej.Bo w razie groźby jej zaistnienia dojdzie do wojny światowej i umysłowo zdrowsza część politycznego establishmentu zdaje sobie z tego sprawę.     // Musiałoby się coś odwrócić na Ukrainie o 180 stopni. //     Dla Ukrainy zwyczajna rzecz.Wolty o 180 stopni są ukraińską specjalnością.

 • Kwestia obszaru kulturowego

  /Chyba pochodzi pani z innej przestrzeni kulturowej.Bo w naszej prorocy są synonimem mglistości,braku precyzji dwuznacznosci/

  To pan pochodzi z Delf ?