Dekret Prezydenta Elektorskiego ws bezwarunkowego dostępu do broni

Ws powszechnego i bezwarunkowego dostępu do broni palnej dla każdego rdzennego Polaka urodzonego z matki Polki i z ojca Polaka na terenie Polski

 

 

PREZYDENT ELEKTORSKI

Rzeczypospolitej Polskiej

Teresa Garland

 

 

 

Ul. Żwirki i Wigury 13a, Skr.poczt. 88

32-050 Skawina (Polska)

Tel. +48 697 357 009

tymczasowaradastanu2019.wordpress.com

RZECZPOSPOLITA POLSKA      

 

 dokument można pobrać tu: https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2021/12/12/dekret-o-powszechnym-dostepie-do-broni-palnej/https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2021/12/12/dekret-o-powszechnym-dostepie-do-broni-palnej/

 

DP0051 2021 12 12                                                                                   Dz.U. od 16 IX 2021r. poz. 25                     DEKRET NR 25

PREZYDENTA ELEKTORSKIEGO

R Z E C Z Y P O S P O L I T E J   P O L S K I E J

Ws powszechnego i bezwarunkowego dostępu do broni palnej dla każdego rdzennego Polaka urodzonego z matki Polki i z ojca Polaka na terenie Polski

 

Na zasadzie przepisu art.79 § 2  Konstytucji z dnia 23 kwietnia 1935 roku i Dekretu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 listopada 1939 r. o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych oraz na zasadach praw Suwerena (art.4), obowiązków i wolności obywatelskich zagwarantowanych w Konstytucji z 1997r.

 • 1

Wydaję tym Dekretem prawo do powszechnego i bezwarunkowego dostępu do broni palnej dla każdego rdzennego Polaka urodzonego z matki Polki i z ojca Polaka na terenie Polski.

 • 2

Wszyscy w/w Polacy mają prawo posiadać, kupować i używać broń palną bez żadnych pozwoleń i bez żadnych rejestracji. Broń ta ma służyć tylko do obrony koniecznej a w przypadku wojny do obrony Ojczyzny.

 • 3

Jakikolwiek sprzeciw ze strony sprzedawców, służb państwowych czy prywatnych firm ochroniarskich, mający na celu zablokowanie obywatelom polskim – Suwerenom – dostępu do broni czy próby blokowania zakupu, posiadania i używania  broni, będą traktowane jako zdrada państwa polskiego i zdrada Narodu Polskiego. I tacy sprzedawcy, urzędnicy czy funkcjonariusze służb, będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej za zdradę stanu.

 • 4

Niniejszy Dekret wchodzi w życie w dniu jego podpisania tj. w dniu 12 XII 2021r.

Jeszcze Polska nie zginęła!

Polska, dnia 12 grudnia 2021r.,

Prezydent Elektorski Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego - Teresa Garland

 

Prezydentka

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2

liczba ocen: 3

  • @ali#świrom też dasz broń?

   Bardzo GŁUPIA kobieta,,,aż wstyd.

   • @1939-1939#ali#świrom też dasz broń?

    świry to w tej chwili są ochraniane przez polskie wojsko i polską Policję.

  • @ali#świrom też dasz broń?

   świry to w tej chwili są ochraniane przez polskie wojsko i polską Policję.

 • Wiedziałam że ten dekret zaboli......

  szczególnie tych którzy stoją w Polsce na straży bezprawia....... SIŁA WOJSKOWA I POLICYJNA stoją w Polsce na straży bezprawia, wysługując się Szatanowi. Taka jest prawda. Tymczasem siła powinna stanąć po stronie dobra, w ochronie dobra, prawdy i sprawiedliwości. Dlatego teraz na podsatwie tego dekretu to Polacy bezpośrednio na podstawie art. 4 Konstytucji będą bronić wolności, praw człowieka, dobra, prawdy i sprawiedliwości, skoro ci którzy są za to płaceni z podatków obywateli, tego nie robią. Istnieje NATURALNE prawo do samooborny. Nik tego nie zatrzyma. Ludzie są już zdecydowani na wszystko bo czara goryczy sie przelała.

  • @Prezydentka#Wiedziałam że ten dekret zaboli......

   W USA mają pozwolenia na BROŃ,nawet mają po kilkanaście sztuk,widze co tam się dzieje,to u nas przy KREWKICH naturach trup gęsto by się się ścielił.

   Takie pisanie pod publiczke,czyż nie ?