Czy 14 i 15 XII 2021r. jest planowany w Sejmie zamach stanu Globalistów na Polskę?

Czy 14 i 15 XII 2021r. jest planowany w Sejmie zamach stanu Globalistów na Polskę?

Czy 14 i 15 XII 2021r. jest planowany w Sejmie zamach stanu Globalistów na Polskę?

Czy 14 i 15 XII 2021r. jest planowany w Sejmie zamach stanu Globalistów na Polskę?

wideo przesłenie tu:

https://mega.nz/file/VlYXiCKZ#B-sg9b86oGevRzvmifRNfi3GMusMi_oC9qmlZoL84W8

 

Doszły do mnie informacje że w dniach 14 i 15 grudnia 2021 roku, Sejm oprócz przegłosowania ustawy o rozbiorze Polski, ma również przegłosować wprowadzenie stanu wojennego poddając Polskę pod dyktaturę wojskową globalistów, od dnia 16 grudnia 2021 roku. Następnie obywatele mają  być natychmiast zamknięci w domach, by mógł odbyć się natychmiastowy i błyskawiczny żydowski desant na Polskę, jeszcze przed świętami.

 

Ci sami, którzy wprowadzili stan wojenny w 1981 roku, będą również wprowadzać stan wojenny teraz. Z tym że teraz, wprowadzenie stanu wojennego chcą przeprowadzić za zgodą NIELEGALNEGO zresztą SEJMU, gdyż w 1981 roku, stan wojenny został podpisany i ogłoszony niedemokratycznie, przez WRON czyli Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, która jak widzimy z faktów historycznych, nie miała na celu ocalenia Narodu Polskiego lecz jego wyniszczenie.

 

Czy celem głosowania Posłów w dniach 14 i 15 grudnia 2021 roku w Sejmie, będzie uchwalenie stanu wojennego, w celu bezoporowego zakończenia wymordowania Narodu Polskiego i zniszczenia państwa polskiego?

 

Dlatego w żadnym razie, nie można dopuścić do żadnego już posiedzenia tego nielegalnego Sejmu. Przypominam, że obecny sejm, który i tak od samego początku był nielegalny, został oficjalnie zdelegalizowany w dniu 11 listopada 2021 roku, Dekretem nr 18 Prezydenta Elektorskiego, jak i rząd również został zdelegalizowany Dekretem nar 19 Prezydenta Elektorskiego w dniu 11 listopada 2021 roku.

 

W związku z tym, że SIŁA WOJSKOWA I POLICYJNA stoją w Polsce na straży bezprawia, wysługując się rządom globalistów, wydałam Dekret nr 25 z dnia 12 grudnia 2021 roku, ws powszechnego i bezwarunkowego dostępu Polaków do broni. Teraz na podstawie tego Dekretu Polacy bezpośrednio na podstawie art. 4 Konstytucji, będą bronić swojej wolności, wolności swojego państwa, nawet wtedy, gdy rządy globaliastów wstawią tutaj swoich ludzi pod przywództwem wojskowej junty.

 

Polacy będą się samodzielnie, bezpośrednio i nieskoordynowanie bronić, na podstawie Praw Suwerena, na podstawie Prawa Naturalnego, na podstawie Międzynarodowego Prawa do samostanowienia narodów. Polacy będą bronić praw człowieka, dobra, prawdy i sprawiedliwości, skoro ci którzy są za to płaceni z podatków obywateli, tego nie robią. Istnieje NATURALNE prawo do samoobrony. Nikt nie ma prawa, ani nikt nie może tego  zatrzymać, nikt nie może zatrzymać prawa do obrony koniecznej każdego człowieka ani prawa do samostanowienia Narodu Polskiego, jako odrębnego, suwerennego autonomicznego państwa.  Trzeba się na taki krok zdecydować jeśli nie chcemy być w najbliższych miesiącach wymordowani…. zgodnie z „prawem”….

 

Teresa Garland

Elektorski Preezydent Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego

 

 

Prezydentka

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 4

 • Jakie prawa?

  Może i Pani mieć 100% racji, tylko pani powoływanie się na prawa jest tutaj bez sensu.

  Nie istnieją żadne prawa dopóki nie panuje sprawiedliwość, bo tylko ona może określać czy prawo jest sprawiedliwe i służące celom (najpierw ludzkim, później narodowym, dalej rodzinnym) sprawiedliwości.

  Sprawiedliwość na podobnej zasadzie nie istnieje dopóki nie panuje prawość, a prawość nie istnieje dopóki nie panuje moralność, a w państwie moralny ład życia publicznego.  Wskazuje Pani słusznie na to iż jesteśmy w stanie obrony koniecznej, tylko że ona absolutnie żadnych i od nikogo praw nie potrzebuje.  Jeśli Pani swoją mowę przetłumaczy "ze swojego na nasze" czyli z języka praw (typowego niewolnikom) na język wartości (typowy ludziom wolnym) to porozmawiamy.

  Bez tego jest Pani niewiarygodna.

  • @miarka#Jakie prawa?

   żadne prawo nie istnieje dopóki nie ma się siły by to prawo wyegzekwować.   Gdy ma się siłę nawet bezprawie wyegzekwować można na co przykładów wokół nas jest pełno.

   • @zadziwiony#miarka#Jakie prawa?

    Jasne. Dodać by jaszcze że "W jedności siła", a gdy damy się skłócić, zdemoralizować i podzielić, każdy głupi może być od nas silniejszym    - Musimy więc trwać najpierw w zgodzie co do rozumienia polskiego systemu wartości na którym zorganizowany jest Naród Polski, w tym i moralny ład życia publicznego w państwie, za którym idzie siła egzekwująca prawość, dalej sprawiedliwość, dalej prawo sprawiedliwe.

    • @miarka#zadziwiony#miarka#Jakie prawa?

     Tutaj

     Przykład, że prawa nie sposób wyegzekwować nawet gdy jest się na prawie, a siły brak. dlatego wezwania i dekrety prezydentki nie mają siły sprawczej. Nie mogą mieć, skoro i posłowie są bezsilni wobec państwowego bezprawia.