OŚWIADCZENIE o uchyleniu się od odpowiedzialności za długi Urzędu Gminy

Nie biorę odpowiedzialności za długi zaciągnięte przez zarządzających URZĘDEM gminy w której mieszkam i nie będę ich spłacać.

TYMCZASOWA RADA STANU NARODU POLSKIEGO

SPOŁECZNY KOMITET KONSTYTUCYJNY

 

 

Aktywnie działamy na rzecz respektowania i egzekwowania Naturalnych Praw Człowieka, Konstytucji i Demokracji

 

Adres Komitetu: Teresa Garland – Prezydent Elektorski RP, skr.Poczt.88, ul. Żwirki i Wigury 13a, 32-050 SKAWINA, POLAND,  Tel +48 697 357 009 www.tymczasowaradastanu.wordpress.com

D355 2022 09 23                                                                                             Polska dnia 23 września 2022r.

 

Imię i nazwisko ……………………………………..

 

Adres…………………………………………………

Urząd Gminy / Urząd Miasta i Gminy / Urząd Miasta

 

…………………………………………………………

 

……………………………………………………….....

 

OŚWIADCZENIE o uchyleniu się od odpowiedzialności za długi Urzędu Gminy

W związku z wprowadzaniem przez rząd zbrodniczej, niekonstytucyjnej ustawy o podatku parakatastralnym, którego celem jest legalne ale bezprawne ograbienie Polaków z ich własności (z mieszkań, z domów, z ziemi z zakładów pracy itp.), a następnie wyrzucenie Polaków za pomocą siły na bruk, na podstawie drugiej wprowadzanej ustawy (UD432 RCL), na które to ustawy nie wyrażam zgody i nie pozwolę aby były ona egzekwowane i respektowane, bo obywatel to nie bank, który może sobie bezkarnie dopisać w komputerze pieniądze i już je ma, by pożyczać innym na procent….. a potem zabierać ludziom własność kiedy tych długów nie są w stanie spłacić….

 

OŚWIADCZAM iż:

 • Nie biorę odpowiedzialności za długi zaciągnięte przez zarządzających URZĘDEM gminy w której mieszkam i nie będę ich spłacać. Zaciągnięte zobowiązania nie były mi przedstawione, nie były ze mną konsultowane, nie powiadomiono mnie o ryzyku że to ja mieszkaniec gminy będę spłacać te długi tracąc mój dom, mieszkanie, majątek za długi zaciągnięte przez Burmistrzów, Wojtów czy Prezydentów miast. Te długi były zaciągnięte bez mojej wiedzy i zgody i nie przez społeczność gminną lecz przez urzędników URZĘDU gminy będącego firmą Korporacji „Republic Poland of” z którą jako Suweren Państwa polskiego nie mam nic wspólnego. Umowa kredytu czy pożyczki żeby była ważna to musi być zawarta świadomie i dobrowolnie.
 • Nie wyrażam zgody na to aby gmina wykorzystywała moje pieniądze które płacę za usługi oferowane przez gminę, na poczet spłacania kredytów bankowych, pożyczek czy odsetek od tych kredytów bankowych.
 • Urzędy gmin które zaciągnęły długi powinny upewnić się czy banki - zanim pożyczyły - posiadały pożyczone gminom kwoty. Bo jeśli nie posiadały, a tylko dopisały w swoim rejestrze w komputerze tzw. pożyczkę czy kredyt, to nic się bankom nie należy. Nie trzeba bankom żadnych kredytów ani pożyczek spłacać. Nie można bowiem pożyczać czegoś czego się nie posiada, bo to jest oszustwo.  O pomoc niech gmina zwróci się do Narodowego Banku Polskiego. 

 

 

 

 

 

 

 

Data i podpis …………………………………………………………………………………

Prezydentka

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 1

 • wideo

 • Oświadczenie do pobrania tu:

  https://tymczasowaradastanu.wordpress.com/2022/09/23/2022-09-23-oswiadczenie-ws-dlugow-gminy/

  • Oświadczenie do pobrania tu:#Prezydentka

   Akurat to jest na miejscu. Paweł82 stale przypomina o braku jakichkolwiek podstaw do działań które są podejmowane wobec nas.
   Celowo nie użyłem słowa"prawnych" gdyż wobec sytuacji ujawnionej przez niego faktycznie nie ma tworu sankcjonowanego prawdziwym Prawem(jak to brzmi, prawdziwym) jak RP.
   Czyli z góry wszystko co ów dziś samozwańczy twór jest tylko zestawem zarządzeń w korporacji jakiej jesteśmy własnością oraz pracownikami, nie zdając sobie z tego sprawy.
   De facto wszystkie wydawane tzw.akty prawne to marnowanie papieru. Od szczebla samorządowego wzwyż. Jego umocowanie również jest emanacją systemu korporacyjnego.
   Czyli jako "pracownicy" możemy odmówić pracy dla niego. Oświadczenie powinno mieć raczej formę pisemnej deklaracji wielu osób, zdeponowanej u notariusza.
   Zaś jej kopia np.przybita do drzwi czegoś co się nazwało Urzędem gminy czy tam czymś podobnym.