Przypominam włodarzom gmin że zaspokojenie potrzeb mieszkańców gmin jest ich konstytucyjnym obowiązkiem wynikającym z art. 166 ust. 1 Konstytucji.

wniosek do pobrania na stronie:
Wniosek do gminy o zakup węgla na Białorusi w celu ratowania polskiej suwerenności – Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego (wordpress.com)

TYMCZASOWA RADA STANU NARODU POLSKIEGO

SPOŁECZNY KOMITET KONSTYTUCYJNY

 

 

Aktywnie działamy na rzecz respektowania i egzekwowania Naturalnych Praw Człowieka, Konstytucji i Demokracji

 

Adres Komitetu: Teresa Garland – Prezydent Elektorski RP, skr.Poczt.88, ul. Żwirki i Wigury 13a, 32-050 SKAWINA, POLAND,  Tel +48 697 357 009 www.tymczasowaradastanu.wordpress.com

D354 2022 09 23                                                                                             Polska dnia 23 września 2022r.

PILNY Wniosek do tutejszej gminy

o zakup drewna na Białorusi w celu uratowania polskiej suwerenności

 

 

Burmistrzu! Wójcie! Prezydencie!

Rząd podpisał potajemny „traktat” rozbiorowy Polski: Polska północno-zachodnia wejdzie w skład Niemiec a Polska południowo-wschodnia stanie się państwem żydowskim. Ten rozbiór Polski ma być planowo zrealizowany w miesiącach od października 2022 roku do marca 2022 roku. Do tego celu będzie użyty moment kiedy Polacy zostaną pozbawieni energii do ogrzewania w zimie, gospodarka stanie, zostanie wprowadzona ustawa UD432 RCL (aktualnie w procedowaniu) która pozwoli bez odszkodowania wyrzucać Polaków z ich własnych domów, mieszkań, ziemi,  przejmować je bez odszkodowania, tych wyciągniętych z domów ludzi na siłę będą szczepić, wywozić karetkami pogotowia by następnie w ukryciu wymordować i spalić w przygotowanych do tego celu we wszystkich województwach spopielarniach. TO JEST TAJNY PLAN PISu!!!! Najpierw wezmą się za ścianę wschodnią i oddzielą ją od Polski za pomocą ogłoszenia stanu rzekomego ale fikcyjnego zagrożenia. Rządowi chodzi o to żeby przygotować miejsce do życia w Polsce dla Żydów z Izraela, mają oni przejąć i zamieszkać w naszych domach i mieszkaniach. Izrael przygotowuje się do wojny z Iranem i 9 milionów Izraelczyków ma być błyskawicznie przetransportowanych do Polski. Polakom wtedy będzie zabronione się poruszać żeby się nie zorientowali i żeby nie widzieli masowo przewożonych do Polski Żydów z Izraela. Polacy mają wtedy być  zamknięci w domach. I będą musieli mieć specjalne przepustki żeby się poruszać.

 

Dlatego koniecznym jest aby za wszelką cenę nie dopuścić do realizacji tego planu bo stracimy naszą własność i suwerenność Polski i zostaniemy jako Naród Polski wymordowani! Rząd PISu planuje przeprowadzić czystki etniczne z Polaków na terytorium Polski tej zimy! Szczególnie zależy im na oczyszczeniu z Polaków terenów południowo-wschodniej Polski!

 

Przypominam włodarzom gmin że zaspokojenie potrzeb mieszkańców gmin jest ich konstytucyjnym obowiązkiem wynikającym z art. 166 ust. 1 Konstytucji.

 

W związku z powyższym na podstawie art. 166 ust. 1 i art. 172 ust. 2 wnioskuję do tutejszej gminy o zabezpieczenie Polaków w opał na zimę bo jest to zadanie gminy.  Prezydent Łukaszenka ma drewno i może je Polakom sprzedać - ogłosił to ostatnio na internecie. Dlatego już teraz należy nawiązać stosunki gospodarcze żeby to drewno było dostępne, chyba że gmina posiada inne możliwości zakupu drewna, bo węgla nie będzie. Węgiel rzekomo zakupiony przez rząd nie dotrze bo nie ma statków……. A ponadto TAJNY PLAN RZĄDU właśnie został powyżej ujawniony.

 

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA! Elektorski Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Teresa Garland

 Polska, dnia 23 września  2022r.,